Kopen DMN2019UTS-13 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 950mV @ 250µA |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 8-TSSOP |
| Serie: | - |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 18.5 mOhm @ 7A, 10V |
| Vermogen - Max: | 780mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Andere namen: | DMN2019UTS-13DITR DMN2019UTS13 |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMN2019UTS-13 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 143pF @ 10V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 8.8nC @ 4.5V |
| FET Type: | 2 N-Channel (Dual) Common Drain |
| FET Feature: | Logic Level Gate |
| Uitgebreide beschrijving: | Mosfet Array 2 N-Channel (Dual) Common Drain 20V 5.4A 780mW Surface Mount 8-TSSOP |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 20V |
| Beschrijving: | MOSFET 2N-CH 20V 5.4A TSSOP-8 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5.4A |
| Email: | [email protected] |