Kopen DMNH6042SPD-13 met BYCHPS
Koop met garantie
| VGS (th) (Max) @ Id: | 3V @ 250µA |
|---|---|
| Technologie: | MOSFET (Metal Oxide) |
| Leverancier Device Pakket: | PowerDI5060-8 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101 |
| Rds On (Max) @ Id, VGS: | 50 mOhm @ 5.1A, 10V |
| Vermogensverlies (Max): | 1.2W (Ta) |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 8-PowerTDFN |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 16 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DMNH6042SPD-13 |
| Input Capacitance (Ciss) (Max) @ Vds: | 584pF @ 25V |
| Gate Charge (Qg) (Max) @ Vgs: | 8.8nC @ 10V |
| FET Type: | N-Channel |
| FET Feature: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | N-Channel 60V 5.7A (Ta), 24A (Tc) 1.2W (Ta) Surface Mount PowerDI5060-8 |
| Drain naar de Bron Voltage (Vdss): | 60V |
| Beschrijving: | MOSFET NCH 60V 25A TO252 |
| Current - Continuous Drain (Id) @ 25 ° C: | 5.7A (Ta), 24A (Tc) |
| Email: | [email protected] |