Kopen DP83820BVUW met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.3V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 208-QFP (28x28) |
| normen: | 1000 Base-X PHY |
| Serie: | - |
| Protocol: | Ethernet |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 208-BFQFP |
| Andere namen: | *DP83820BVUW |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DP83820BVUW |
| Interface: | PCI |
| Functie: | Controller |
| Uitgebreide beschrijving: | Ethernet Controller 1000 Base-X PHY PCI Interface 208-QFP (28x28) |
| Beschrijving: | IC CONTROLLER ETHERNET 208QFP |
| Current - Supply: | 150mA |
| Email: | [email protected] |