Kopen DR2260D30WJ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 48 ~ 600 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 4 ~ 32VDC |
| Klemtype: | Elevator Screw Terminal |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Serie: | DR22 |
| Relaistype: | Contactor |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | SSR with Integrated Heat Sink |
| Output Type: | AC, Zero Cross |
| Andere namen: | CC2318 DR2260D30WJ-ND |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | DIN Rail |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DR2260D30WJ |
| load Current: | 30A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Contactor SPST-NO (1 Form A) SSR with Integrated Heat Sink |
| Beschrijving: | RELAY SSR 600V 30A DIN RAIL |
| Circuit: | SPST-NO (1 Form A) |
| Email: | [email protected] |