DRA125-1R0-R
DRA125-1R0-R
Onderdeel nummer:
DRA125-1R0-R
Fabrikant:
Bussmann (Eaton)
Beschrijving:
FIXED IND 1UH 15.94A 2.1 MOHM
Data papier:
DRA125-1R0-R.pdf
Invoering
Kopen DRA125-1R0-R met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Type:Wirewound
Tolerantie:±20%
Leverancier Device Pakket:-
Size / Dimension:0.492" L x 0.492" W (12.50mm x 12.50mm)
afscherming:Shielded
Serie:DRA
ratings:AEC-Q200
Q @ Freq:-
Packaging:Tape & Reel (TR)
Verpakking / doos:Nonstandard
Temperatuur:-40°C ~ 165°C
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Materiaal - Core:-
Fabrikant Standaard Levertijd:13 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DRA125-1R0-R
Inductie:1µH
Hoogte - Zittend (Max):0.236" (6.00mm)
Frequentie - Test:100kHz
Frequentie - Zelfresonantiefrequentie:-
Uitgebreide beschrijving:1µH Shielded Wirewound Inductor 15.94A 2.1 mOhm Nonstandard
Beschrijving:FIXED IND 1UH 15.94A 2.1 MOHM
DC Resistance (DCR):2.1 mOhm
Huidige score:15.94A
Current - Verzadiging:23.71A