Kopen DRAQ127-470-R met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±25% |
|---|---|
| Test Inductie - Verbonden In Reeks: | 192µH |
| Size / Dimension: | 0.480" L x 0.480" W (12.20mm x 12.20mm) |
| afscherming: | Shielded |
| Serie: | Automotive, AEC-Q200, DRAQ127 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Nonstandard |
| Andere namen: | 283-4518-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 165°C |
| Aantal Coils: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DRAQ127-470-R |
| Inductance - parallel geschakeld: | 47.9µH |
| Hoogte: | 0.315" (8.00mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | Shielded Coil Inductor Array Inductance - Connected in Series Inductance - Connected in Parallel 110 mOhm Max DC Resistance (DCR) - Parallel Nonstandard |
| Beschrijving: | INDUCT ARRAY 2 COIL 47.9UH SMD |
| DC Resistance (DCR) - Serie: | 440 mOhm Max |
| DC weerstand (DCR) - Parallel: | 110 mOhm Max |
| Huidige verzadiging - Serie: | 2.03A |
| Huidige verzadiging - Parallel: | 4.07A |
| Huidige beoordeling - Serie: | 1.31A |
| Huidige beoordeling - Parallel: | 2.62A |
| Email: | [email protected] |