Kopen DRC3P48D400R met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Load: | 48 ~ 530 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 18 ~ 30VAC/DC |
| Klemtype: | Screw Terminal |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Serie: | Solicon DRC |
| Relaistype: | Contactor |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Module |
| Output Type: | AC |
| Andere namen: | CC2163 |
| On-State Resistance (Max): | - |
| montage Type: | DIN Rail |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 3 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DRC3P48D400R |
| load Current: | 5A |
| Uitgebreide beschrijving: | Solid State Contactor 3PST (3 Form A) Module |
| Beschrijving: | 480V 5A 24VAC/DC NO AUX RN 3L |
| Circuit: | 3PST (3 Form A) |
| Email: | [email protected] |