Kopen DRV8332HDDV met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 10.8 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 0 V ~ 52.5 V |
| Technologie: | Power MOSFET |
| Leverancier Device Pakket: | 44-HTSSOP |
| Serie: | - |
| Rds On (Typ): | 260 mOhm LS, 260 mOhm HS |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 44-TSSOP (0.244", 6.20mm Width) Exposed Pad |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (3) |
| Andere namen: | 296-43528-5 DRV8332HDDV-ND |
| Temperatuur: | -55°C ~ 175°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 6 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DRV8332HDDV |
| Soort laden: | Inductive |
| Interface: | PWM |
| Kenmerken: | Bootstrap Circuit, Status Flag |
| Foutbescherming: | Current Limiting, Over Temperature, Short Circuit, UVLO |
| Uitgebreide beschrijving: | Half Bridge (3) Driver DC Motors, General Purpose Power MOSFET 44-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER 44HTSSOP |
| Current - Peak Output: | 7A |
| Current - Output / Channel: | 5A |
| toepassingen: | DC Motors, General Purpose |
| Email: | [email protected] |