Kopen DRV8402DKDR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 11.4 V ~ 13.2 V |
|---|---|
| Voltage - Load: | 0 V ~ 52.5 V |
| Technologie: | Power MOSFET |
| Leverancier Device Pakket: | 36-HSSOP |
| Stapresolutie: | - |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 36-BSSOP (0.433", 11.00mm Width) Exposed Pad |
| Uitgangsconfiguratie: | Half Bridge (4) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Motor Type - Stepper: | Bipolar |
| Motor Type - AC, DC: | Brushless DC (BLDC), Brushed DC |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 4 (72 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 4 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DRV8402DKDR |
| Interface: | Parallel |
| Functie: | Driver - Fully Integrated, Control and Power Stage |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar Motor Driver Power MOSFET Parallel 36-HSSOP |
| Beschrijving: | IC MOTOR DRIVER PAR 36HSSOP |
| Current - Output: | 5A |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |