Kopen DRV8703QRHBRQ1 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5.5 V ~ 45 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 32-VQFN (5x5) |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Rise / Fall Time (Typ): | - |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 32-VFQFN Exposed Pad |
| Andere namen: | 296-45501-6 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| Input Frequency: | 4 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DRV8703QRHBRQ1 |
| Logische Spanning - VIL, VIH: | 0.8V, 1.5V |
| Input Type: | - |
| Gate Type: | N-Channel MOSFET |
| Uitgebreide beschrijving: | Half-Bridge Gate Driver IC 32-VQFN (5x5) |
| Gedreven configuratie: | Half-Bridge |
| Beschrijving: | IC HALF-BRIDGE GATE DRVR 32VQFN |
| Current - Peak Output (Bron, Zink): | 240mA, 420mA |
| Base-emitterverzadigingsspanning (Max): | Synchronous |
| Email: | [email protected] |