Kopen DS1005M-125+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tik Verhoging: | 25ns |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | 0°C ~ 70°C |
| Aantal Kranen / Steps: | 5 |
| Aantal Independent Vertragingen: | 1 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1005M-125+ |
| Functie: | Nonprogrammable |
| Uitgebreide beschrijving: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 125ns 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Beschrijving: | IC DELAY LINE 5TAP 125NS 8DIP |
| Vertraging tot 1 Tap: | 25ns |
| Beschikbare Total Vertragingen: | 125ns |
| Email: | [email protected] |