Kopen DS1110LE-250+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.7 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Tik Verhoging: | 25ns |
| Leverancier Device Pakket: | 14-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Kranen / Steps: | 10 |
| Aantal Independent Vertragingen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1110LE-250+ |
| Functie: | Nonprogrammable |
| Uitgebreide beschrijving: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 250ns 14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) |
| Beschrijving: | IC DELAY LN 10TAP 250NS 14TSSOP |
| Vertraging tot 1 Tap: | 25ns |
| Beschikbare Total Vertragingen: | 250ns |
| Email: | [email protected] |