Kopen DS1110S-150 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.75 V ~ 5.25 V |
|---|---|
| Tik Verhoging: | 15ns |
| Leverancier Device Pakket: | 16-SO |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Kranen / Steps: | 10 |
| Aantal Independent Vertragingen: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1110S-150 |
| Functie: | Nonprogrammable |
| Uitgebreide beschrijving: | Delay Line IC Nonprogrammable Tap 150ns 16-SOIC (0.295", 7.50mm Width) |
| Beschrijving: | IC DELAY LINE 10TAP 150NS 16SOIC |
| Vertraging tot 1 Tap: | 15ns |
| Beschikbare Total Vertragingen: | 150ns |
| Email: | [email protected] |