Kopen DS125BR820NJYR met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 2.5 V ~ 3.3 V |
|---|---|
| Type: | Buffer, ReDriver |
| Leverancier Device Pakket: | 54-WQFN (10x5.5) |
| Signal Conditioning: | Input Equalization, Output De-Emphasis |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 54-WFQFN Exposed Pad |
| uitgang: | CML |
| Andere namen: | 296-43591-2 DS125BR820NJYR-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kanalen: | 8 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 25 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS125BR820NJYR |
| Invoer: | CML |
| Uitgebreide beschrijving: | Buffer, ReDriver 8 Channel 12.5Gbps 54-WQFN (10x5.5) |
| Beschrijving: | IC REDRIVER PCIE/SAS/SATA 54WQFN |
| Vertragingstijd: | 80ps |
| Data Rate (Max): | 12.5Gbps |
| Current - Supply: | 220mA |
| Capaciteit - Input: | - |
| toepassingen: | PCIe, SAS, SATA |
| Email: | [email protected] |