DS1803E-050
DS1803E-050
Onderdeel nummer:
DS1803E-050
Fabrikant:
Maxim Integrated
Beschrijving:
IC POT DUAL ADDRESS 50K 14-TSSOP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
14165 Pieces
Data papier:
DS1803E-050.pdf
Invoering
Kopen DS1803E-050 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie:±20%
Temperatuurcoëfficiënt (Type):750 ppm/°C
taps:Linear
Leverancier Device Pakket:14-TSSOP
Serie:-
Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ):400
Weerstand (Ohm):50k
Packaging:Tube
Verpakking / doos:14-TSSOP (0.173", 4.40mm Width)
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal kranen:256
Aantal circuits:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
geheugen:Volatile
Fabrikant Onderdeelnummer:DS1803E-050
Interface:I²C
Kenmerken:Selectable Address
Uitgebreide beschrijving:Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 14-TSSOP