DS1804Z-010
Onderdeel nummer:
DS1804Z-010
Beschrijving:
IC POT TRIMMER NV 10K 8-SOIC
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
12255 Pieces
Data papier:
DS1804Z-010.pdf
Invoering
Kopen DS1804Z-010 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:2.7 V ~ 5.5 V
Tolerantie:±20%
Temperatuurcoëfficiënt (Type):750 ppm/°C
taps:Linear
Leverancier Device Pakket:8-SOIC
Serie:-
Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ):400
Weerstand (Ohm):10k
Packaging:Tube
Verpakking / doos:8-SOIC (0.154", 3.90mm Width)
Andere namen:DS1804Z010
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal kranen:100
Aantal circuits:1
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
geheugen:Non-Volatile
Fabrikant Onderdeelnummer:DS1804Z-010
Interface:Up/Down (U/D, INC, CS)
Kenmerken:-
Uitgebreide beschrijving:Digital Potentiometer 10k Ohm 1 Circuit 100 Taps Up/Down (U/D, INC, CS) Interface 8-SOIC