Kopen DS1809-100 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 5V |
|---|---|
| Tolerantie: | ±20% |
| Temperatuurcoëfficiënt (Type): | 750 ppm/°C |
| taps: | Linear |
| Leverancier Device Pakket: | 8-PDIP |
| Serie: | Dallastat™ |
| Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ): | 400 (Max) |
| Weerstand (Ohm): | 100k |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-DIP (0.300", 7.62mm) |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal kranen: | 64 |
| Aantal circuits: | 1 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| geheugen: | Non-Volatile |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS1809-100 |
| Interface: | Pushbutton |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Digital Potentiometer 100k Ohm 1 Circuit 64 Taps Pushbutton Interface 8-PDIP |
| Beschrijving: | IC DALLASTAT 100K 300MIL 8-DIP |
| Configuratie: | Potentiometer |
| Email: | [email protected] |