DS1856B-050+
Onderdeel nummer:
DS1856B-050+
Beschrijving:
IC DGTL POT 50K 2CH 16CSBGA
Data papier:
DS1856B-050+.pdf
Invoering
Kopen DS1856B-050+ met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Levering:2.85 V ~ 5.5 V
Tolerantie:±20%
Temperatuurcoëfficiënt (Type):50 ppm/°C
taps:Linear
Leverancier Device Pakket:16-CSBGA (4x4)
Serie:-
Weerstand - Wisser (Ohms) (Typ):-
Weerstand (Ohm):50k
Packaging:Tray
Verpakking / doos:16-LBGA, CSPBGA
Temperatuur:-40°C ~ 95°C
Aantal kranen:256
Aantal circuits:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):3 (168 Hours)
geheugen:Non-Volatile
Fabrikant Onderdeelnummer:DS1856B-050+
Interface:I²C
Kenmerken:Temperature Sensor
Uitgebreide beschrijving:Digital Potentiometer 50k Ohm 2 Circuit 256 Taps I²C Interface 16-CSBGA (4x4)