Kopen DS2196LN+ met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3.135 V ~ 3.465 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 100-LQFP (14x14) |
| Serie: | - |
| Vermogen (Watt): | - |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 100-LQFP |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS2196LN+ |
| Interface: | Parallel/Serial |
| inclusief: | - |
| Functie: | Line Interface Unit (LIU) |
| Uitgebreide beschrijving: | Telecom IC Line Interface Unit (LIU) 100-LQFP (14x14) |
| Beschrijving: | IC FRAMER DUAL T1 LIU 100-LQFP |
| Current - Supply: | 85mA |
| Email: | [email protected] |