Kopen DS3102GN met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 1.62 V ~ 1.98 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 81-CSBGA (10x10) |
| Serie: | - |
| Ratio - Input: Output: | 8:7 |
| Packaging: | Tray |
| Verpakking / doos: | 81-LBGA, CSBGA |
| PLL: | Yes |
| uitgang: | CMOS, LVDS, LVPECL, TTL |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS3102GN |
| Belangrijkste doel: | Ethernet, SONET/SDH, Stratum, Telecom |
| Invoer: | CMOS, LVDS, LVPECL, TTL |
| Frequentie - Max: | 312.5MHz |
| Differential - Input: Output: | No/Yes |
| Beschrijving: | IC TIMING LINE CARD 81CSBGA |
| Email: | [email protected] |