Kopen DS89C386TMEA/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 4.5 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Type: | Receiver |
| Leverancier Device Pakket: | 48-SSOP |
| Serie: | - |
| Ontvanger Hysterese: | 70mV |
| Protocol: | RS422, RS423 |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 48-BSSOP (0.295", 7.50mm Width) |
| Andere namen: | *DS89C386TMEA/NOPB DS89C386TMEANOPB |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal Drivers / Ontvangers: | 0/12 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2A (4 Weeks) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS89C386TMEA/NOPB |
| Uitgebreide beschrijving: | 0/12 Receiver RS422, RS423 48-SSOP |
| tweezijdig: | - |
| Beschrijving: | IC LINE REC CMOS DIF 12CH 48SSOP |
| Datasnelheid: | - |
| Email: | [email protected] |