Kopen DS90CF384MTDX/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 56-TSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 56-TFSOP (0.240", 6.10mm Width) |
| Andere namen: | *DS90CF384MTDX DS90CF384MTDX DS90CF384MTDX-ND DS90CF384MTDX/NOPBTR DS90CF384MTDXNOPB |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS90CF384MTDX/NOPB |
| Interface: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | Interface 56-TSSOP |
| Beschrijving: | IC RVR LVDS FPD 3.3V 56-TSSOP |
| toepassingen: | - |
| Email: | [email protected] |