Kopen DS92LV1023EMQX/NOPB met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Levering: | 3 V ~ 3.6 V |
|---|---|
| Leverancier Device Pakket: | 28-SSOP |
| Serie: | Automotive, AEC-Q100 |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 28-SSOP (0.209", 5.30mm Width) |
| Output Type: | LVDS |
| Andere namen: | 296-37353-2 DS92LV1023EMQX/NOPB-ND |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C (TA) |
| Aantal uitgangen: | 1 |
| Aantal ingangen: | 10 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DS92LV1023EMQX/NOPB |
| Input Type: | LVCMOS, LVTTL |
| Functie: | Serializer |
| Uitgebreide beschrijving: | 660Mbps Serializer 10 Input 1 Output 28-SSOP |
| Beschrijving: | IC SERIALIZER 10-BIT 28-SSOP |
| Datasnelheid: | 660Mbps |
| Email: | [email protected] |