DSTF30100C
DSTF30100C
Onderdeel nummer:
DSTF30100C
Fabrikant:
Littelfuse
Beschrijving:
DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB
Data papier:
DSTF30100C.pdf
Invoering
Kopen DSTF30100C met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als:750mV @ 15A
Voltage - DC Reverse (Vr) (Max):100V
Leverancier Device Pakket:ITO-220AB
Snelheid:Fast Recovery = 200mA (Io)
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:TO-220-3 Isolated Tab
Andere namen:DSTF30100C-ND
F7448
Bedrijfstemperatuur - aansluiting:-55°C ~ 100°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:15 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:DSTF30100C
Uitgebreide beschrijving:Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 100V 15A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab
diode Type:Schottky
diode Configuration:1 Pair Common Cathode
Beschrijving:DIODE ARRAY SCHOTKY 100V TO220AB
Current - Reverse Lekkage @ Vr:500µA @ 100V
Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode):15A