Kopen DSTF4050C met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 600mV @ 200A |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 50V |
| Leverancier Device Pakket: | ITO-220AB |
| Snelheid: | Fast Recovery = 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | TO-220-3 Isolated Tab |
| Andere namen: | DSTF4050C-ND F7461 |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -55°C ~ 150°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DSTF4050C |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Array 1 Pair Common Cathode Schottky 50V 20A Through Hole TO-220-3 Isolated Tab |
| diode Type: | Schottky |
| diode Configuration: | 1 Pair Common Cathode |
| Beschrijving: | DIODE ARRAY SCHOTTKY 50V TO220AB |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 1mA @ 50V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io) (per Diode): | 20A |
| Email: | [email protected] |