Kopen DVR2V5W-7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Collector Emitter Breakdown (Max): | 18V |
|---|---|
| Vce Saturation (Max) @ Ib, Ic: | 500mV @ 30mA, 300mA |
| transistor Type: | NPN + Zener Diode (Isolated) |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-363 |
| Serie: | - |
| Vermogen - Max: | 200mW |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 6-TSSOP, SC-88, SOT-363 |
| Andere namen: | DVR2V5WDITR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | DVR2V5W-7 |
| Frequentie - Transition: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Bipolar (BJT) Transistor NPN + Zener Diode (Isolated) 18V 1A 100MHz 200mW Surface Mount SOT-363 |
| Beschrijving: | TRANS NPN 18V 1A SOT363 |
| DC Current Gain (hFE) (Min) @ Ic, Vce: | 150 @ 100mA, 1V |
| Current - Collector Cutoff (Max): | 1µA (ICBO) |
| Current - Collector (Ic) (Max): | 1A |
| Email: | [email protected] |