ECA-1HM100B
ECA-1HM100B
Onderdeel nummer:
ECA-1HM100B
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
1.ECA-1HM100B.pdf2.ECA-1HM100B.pdf
Invoering
Kopen ECA-1HM100B met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.197" Dia (5.00mm)
Serie:M
Ripple Current:65mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:ECA1HM100B
P10393TB
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ECA-1HM100B
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.079" (2.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.472" (12.00mm)
Uitgebreide beschrijving:10µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 10UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:10µF