ECA-1JM330B
ECA-1JM330B
Onderdeel nummer:
ECA-1JM330B
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Data papier:
1.ECA-1JM330B.pdf2.ECA-1JM330B.pdf
Invoering
Kopen ECA-1JM330B met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:63V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:M
Ripple Current:130mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:ECA1JM330B
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Standaard Levertijd:14 Weeks
Fabrikant Onderdeelnummer:ECA-1JM330B
Lifetime @ Temp.:2000 Hrs @ 85°C
Afstand tussen de draden:0.197" (5.00mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.480" (12.20mm)
Uitgebreide beschrijving:33µF 63V Aluminum Capacitors Radial, Can 2000 Hrs @ 85°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 33UF 20% 63V RADIAL
Capaciteit:33µF