Kopen ECQ-M2124KZ met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 200V |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±10% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | - |
| Serie: | ECQ-M |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | ECQM2124KZ P1054 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECQ-M2124KZ |
| Afstand tussen de draden: | 0.591" (15.00mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.12µF ±10% Film Capacitor 200V Polyester Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polyester |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.12UF 10% 200VDC RAD |
| Capaciteit: | 0.12µF |
| toepassingen: | General Purpose |
| Email: | [email protected] |