Kopen ECW-H10163RJV met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | 1000V (1kV) |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Tolerantie: | ±5% |
| Beëindiging: | PC Pins |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 0.295" W (18.00mm x 7.50mm) |
| Serie: | ECW-H(V) |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Radial |
| Andere namen: | ECWH10163RJV |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 15 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ECW-H10163RJV |
| Afstand tussen de draden: | 0.295" (7.50mm) |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.748" (19.00mm) |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 0.016µF ±5% Film Capacitor 1000V (1kV) Polypropylene (PP), Metallized Radial |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | - |
| diëlektrische materiaal: | Polypropylene (PP), Metallized |
| Beschrijving: | CAP FILM 0.016UF 5% 1KVDC RADIAL |
| Capaciteit: | 0.016µF |
| toepassingen: | High Frequency, Switching |
| Email: | [email protected] |