Kopen EE2-5TNU met BYCHPS
Koop met garantie
| Turn On Spanning (Max): | 3.75 VDC |
|---|---|
| Turn Off Voltage (Min): | - |
| Klemtype: | Gull Wing |
| switching Voltage: | 250VAC, 220VDC - Max |
| Serie: | EE2 |
| release Time: | 1ms |
| Relaistype: | General Purpose |
| Packaging: | Tube |
| Andere namen: | 399-11058-5 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| opereren Time: | 2ms |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EE2-5TNU |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | General Purpose Relay DPDT (2 Form C) Surface Mount |
| Beschrijving: | RELAY GEN PURPOSE DPDT 2A 5V |
| Contact Rating (Current): | 2A |
| Contact Material: | Silver Alloy, Gold Alloy |
| Contactformulier: | DPDT (2 Form C) |
| coil Voltage: | 5VDC |
| coil Type: | Latching, Dual Coil |
| coil Resistance: | 178 Ohms |
| coil Vermogen: | 140 mW |
| coil Current: | 28mA |
| Email: | [email protected] |