Kopen EEF-CD0G560ER met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 4V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | - |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Serie: | SP-Cap CD |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 2.5A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2917 (7343 Metric) |
| Andere namen: | EEFCD0G560ER |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 14 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EEF-CD0G560ER |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.075" (1.90mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 56µF ±20% 4V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 18 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 18 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 56UF 20% 4V SMD |
| Capaciteit: | 56µF |