Kopen EEF-UD0E221LE met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning: | 2.5V |
|---|---|
| Type: | Polymer |
| Tolerantie: | ±20% |
| Surface Mount Land Size: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Size / Dimension: | 0.287" L x 0.169" W (7.30mm x 4.30mm) |
| Serie: | SP-Cap UD |
| Ripple Current - lage frequentie: | - |
| Ripple Current - High Frequency: | 3.4A @ 100kHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 2917 (7343 Metric) |
| Andere namen: | EEFUD0E221LE PCE4491TR |
| Temperatuur: | -40°C ~ 105°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 10 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EEF-UD0E221LE |
| Lifetime @ Temp.: | 1000 Hrs @ 105°C |
| Afstand tussen de draden: | - |
| Impedantie: | - |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.110" (2.80mm) |
| Uitgebreide beschrijving: | 220µF ±20% 2.5V Aluminum Polymer Capacitor 2917 (7343 Metric) 9 mOhm 1000 Hrs @ 105°C |
| ESR (Equivalent Series Resistance): | 9 mOhm |
| Beschrijving: | CAP ALUM POLY 220UF 20% 2.5V SMD |
| Capaciteit: | 220µF |