EEU-EB1H470
EEU-EB1H470
Onderdeel nummer:
EEU-EB1H470
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Data papier:
EEU-EB1H470.pdf
Invoering
Kopen EEU-EB1H470 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Nominale spanning:50V
Tolerantie:±20%
Surface Mount Land Size:-
Size / Dimension:0.248" Dia (6.30mm)
Serie:EB
Ripple Current:87mA @ 120Hz
Polarisatie:Polar
Packaging:Bulk
Verpakking / doos:Radial, Can
Andere namen:EEUEB1H470
P13135
Temperatuur:-40°C ~ 105°C
montage Type:Through Hole
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:EEU-EB1H470
Lifetime @ Temp.:7000 Hrs @ 105°C
Afstand tussen de draden:0.098" (2.50mm)
Impedantie:-
Hoogte - Zittend (Max):0.591" (15.00mm)
Uitgebreide beschrijving:47µF 50V Aluminum Capacitors Radial, Can 7000 Hrs @ 105°C
ESR (Equivalent Series Resistance):-
Beschrijving:CAP ALUM 47UF 20% 50V RADIAL
Capaciteit:47µF