Kopen EL5170IY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 4.75 V ~ 11 V, ±2.38 V ~ 5.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 6mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | 1100 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Differential |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 1 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL5170IY |
| Uitgebreide beschrijving: | Differential Amplifier 1 Circuit Differential 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP DIFF 100MHZ 8MSOP |
| Current - Supply: | 7.4mA |
| Current - Output / Channel: | 80mA |
| Current - Input Bias: | 6µA |
| Amplifier Type: | Differential |
| -3dB bandbreedte: | 100MHz |
| Email: | [email protected] |