Kopen EL5203IY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 13.2 V, ±1.5 V ~ 6.6 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 2mV |
| Leverancier Device Pakket: | 8-MSOP |
| slew Rate: | 4000 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 8-TSSOP, 8-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | - |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL5203IY |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit 8-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP VFB 400MHZ 8MSOP |
| Current - Supply: | 5.2mA |
| Current - Output / Channel: | 150mA |
| Current - Input Bias: | 2µA |
| Amplifier Type: | Voltage Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 400MHz |
| Email: | [email protected] |