Kopen EL7581IRE-T7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5 V ~ 17 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.7 V ~ 14 V |
| Leverancier Device Pakket: | 20-HTSSOP |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 20-TSSOP (0.173", 4.40mm Width) Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL7581IRE-T7 |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 2 Output 20-HTSSOP |
| Beschrijving: | IC CONV DC/DC 3-CHAN 20-HTSSOP |
| toepassingen: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |