Kopen EL7640AILTZ-T7 met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Output: | 5.5 V ~ 20 V |
|---|---|
| Voltage - Input: | 2.6 V ~ 5.5 V |
| Leverancier Device Pakket: | 32-TQFN-EP (5x5) |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 32-WFQFN Exposed Pad |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal uitgangen: | 3 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 3 (168 Hours) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL7640AILTZ-T7 |
| Uitgebreide beschrijving: | - Converter, TFT LCD Voltage Regulator IC 3 Output 32-TQFN-EP (5x5) |
| Beschrijving: | IC CONV DC/DC TFT-LCD 32-QFN |
| toepassingen: | Converter, TFT LCD |
| Email: | [email protected] |