EL8200IY
EL8200IY
Onderdeel nummer:
EL8200IY
Fabrikant:
Intersil
Beschrijving:
IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
Leid Free Status / RoHS Status:
Bevat lood / RoHS non-compliant
beschikbare kwaliteit:
16118 Pieces
Data papier:
EL8200IY.pdf
Invoering
Kopen EL8200IY met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Voltage - Supply, Single / Dual (±):3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V
Voltage - Input Offset:800µV
Leverancier Device Pakket:10-MSOP
slew Rate:200 V/µs
Serie:-
Packaging:Tube
Verpakking / doos:10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width)
Output Type:Rail-to-Rail
Temperatuur:-40°C ~ 85°C
Aantal circuits:2
montage Type:Surface Mount
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):2 (1 Year)
Fabrikant Onderdeelnummer:EL8200IY
Gain Bandwidth Product:100MHz
Uitgebreide beschrijving:Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP
Beschrijving:IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP
Current - Supply:2mA
Current - Output / Channel:65mA
Current - Input Bias:1.6µA
Amplifier Type:Voltage Feedback
-3dB bandbreedte:200MHz