Kopen EL8200IY met BYCHPS
Koop met garantie
| Voltage - Supply, Single / Dual (±): | 3 V ~ 5 V, ±1.5 V ~ 2.5 V |
|---|---|
| Voltage - Input Offset: | 800µV |
| Leverancier Device Pakket: | 10-MSOP |
| slew Rate: | 200 V/µs |
| Serie: | - |
| Packaging: | Tube |
| Verpakking / doos: | 10-TFSOP, 10-MSOP (0.118", 3.00mm Width) |
| Output Type: | Rail-to-Rail |
| Temperatuur: | -40°C ~ 85°C |
| Aantal circuits: | 2 |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 2 (1 Year) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | EL8200IY |
| Gain Bandwidth Product: | 100MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | Voltage Feedback Amplifier 2 Circuit Rail-to-Rail 10-MSOP |
| Beschrijving: | IC OPAMP VFB 100MHZ RRO 10MSOP |
| Current - Supply: | 2mA |
| Current - Output / Channel: | 65mA |
| Current - Input Bias: | 1.6µA |
| Amplifier Type: | Voltage Feedback |
| -3dB bandbreedte: | 200MHz |
| Email: | [email protected] |