Kopen ELC11D122F met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | Radial Lead |
| Size / Dimension: | 0.453" Dia (11.50mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | ELC11D |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Radial, Vertical Cylinder |
| Temperatuur: | - |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | Ferrite |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ELC11D122F |
| Inductie: | 1.2mH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.547" (13.90mm) |
| Frequentie - Test: | 10kHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 1.2mH Unshielded Wirewound Inductor 520mA 1.2 Ohm Radial, Vertical Cylinder |
| Beschrijving: | FIXED IND 1.2MH 520MA 1.2 OHM TH |
| DC Resistance (DCR): | 1.2 Ohm |
| Huidige score: | 520mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |