Kopen ELF-18D290G met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.827" L x 0.630" W (21.00mm x 16.00mm) |
| Serie: | V |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | ELF18D290G PLK1003 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ELF-18D290G |
| Inductie @ Frequentie: | - |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 0.886" (22.50mm) |
| filter Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 600mA DCR 782 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | COMMON MODE CHOKE 600MA 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 782 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 600mA |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |