Kopen ELF-19N016A met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 0.709" L x 1.083" W (18.00mm x 27.50mm) |
| Serie: | N |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | ELF19N016A PLK1188 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ELF-19N016A |
| Inductie @ Frequentie: | - |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 1.083" (27.50mm) |
| filter Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.6A DCR 185 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | COMMON MODE CHOKE 1.6A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 185 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 1.6A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |