Kopen ELF-21V018A met BYCHPS
Koop met garantie
| Nominale spanning - DC: | - |
|---|---|
| Nominale spanning - AC: | - |
| Size / Dimension: | 1.142" L x 0.827" W (29.00mm x 21.00mm) |
| Serie: | V |
| ratings: | - |
| Packaging: | Bulk |
| Verpakking / doos: | Vertical, 4 PC Pin |
| Andere namen: | ELF21V018A PLK1109 |
| Temperatuur: | - |
| Aantal lijnen: | 2 |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ELF-21V018A |
| Inductie @ Frequentie: | - |
| Impedantie @ Frequentie: | - |
| Hoogte (Max): | 1.398" (35.50mm) |
| filter Type: | - |
| Kenmerken: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 2 Line Common Mode Choke Through Hole 1.8A DCR 155 mOhm (Typ) |
| Beschrijving: | COMMON MODE CHOKE 1.8A 2LN TH |
| DC-weerstand (DCR) (Max): | 155 mOhm (Typ) |
| Card Dikte (mm): | 1.8A |
| goedkeuringen: | - |
| Email: | [email protected] |