Kopen ELJ-FB100KF met BYCHPS
Koop met garantie
| Type: | Wirewound |
|---|---|
| Tolerantie: | ±10% |
| Leverancier Device Pakket: | 1812 |
| Size / Dimension: | 0.177" L x 0.126" W (4.50mm x 3.20mm) |
| afscherming: | Unshielded |
| Serie: | FB |
| ratings: | - |
| Q @ Freq: | 50 @ 5MHz |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1812 (4532 Metric) |
| Andere namen: | ELJFB100KF |
| Temperatuur: | -20°C ~ 85°C |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Materiaal - Core: | - |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ELJ-FB100KF |
| Inductie: | 10µH |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.134" (3.40mm) |
| Frequentie - Test: | 1MHz |
| Frequentie - Zelfresonantiefrequentie: | 22MHz |
| Uitgebreide beschrijving: | 10µH Unshielded Wirewound Inductor 235mA 1.8 Ohm Max 1812 (4532 Metric) |
| Beschrijving: | FIXED IND 10UH 235MA 1.8 OHM SMD |
| DC Resistance (DCR): | 1.8 Ohm Max |
| Huidige score: | 235mA |
| Current - Verzadiging: | - |
| Email: | [email protected] |