Kopen ERA-2ARC9531X met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.25% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±10ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 0402 |
| Size / Dimension: | 0.039" L x 0.020" W (1.00mm x 0.50mm) |
| Serie: | ERA-2A |
| Weerstand (Ohm): | 9.53k |
| Vermogen (Watt): | 0.063W, 1/16W |
| Packaging: | Original-Reel® |
| Verpakking / doos: | 0402 (1005 Metric) |
| Andere namen: | P18346DKR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ERA-2ARC9531X |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.016" (0.40mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 9.53k Ohm ±0.25% 0.063W, 1/16W Chip Resistor 0402 (1005 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beschrijving: | RES SMD 9.53K OHM 1/16W 0402 |
| Samenstelling: | Thin Film |
| Email: | [email protected] |