Kopen ERA-8APB6342V met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±0.1% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±15ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | 1206 |
| Size / Dimension: | 0.126" L x 0.063" W (3.20mm x 1.60mm) |
| Serie: | ERA-8A |
| Weerstand (Ohm): | 63.4k |
| Vermogen (Watt): | 0.25W, 1/4W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | 1206 (3216 Metric) |
| Andere namen: | ERA-8APB6342V-ND ERA8APB6342V P18507TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 155°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 13 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ERA-8APB6342V |
| Hoogte - Zittend (Max): | 0.028" (0.70mm) |
| Kenmerken: | Automotive AEC-Q200 |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 63.4k Ohm ±0.1% 0.25W, 1/4W Chip Resistor 1206 (3216 Metric) Automotive AEC-Q200 Thin Film |
| Beschrijving: | RES SMD 63.4K OHM 0.1% 1/4W 1206 |
| Samenstelling: | Thin Film |
| Email: | [email protected] |