Kopen ERG-2SJ362A met BYCHPS
Koop met garantie
| Tolerantie: | ±5% |
|---|---|
| temperatuurcoëfficiënt: | ±350ppm/°C |
| Leverancier Device Pakket: | Axial |
| Size / Dimension: | 0.157" Dia x 0.472" L (4.00mm x 12.00mm) |
| Serie: | ERG |
| Weerstand (Ohm): | 3.6k |
| Vermogen (Watt): | 2W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | ERG2SJ362A P3.6KW-2TR |
| Temperatuur: | -55°C ~ 235°C |
| Aantal Beëindiging: | 2 |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 11 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ERG-2SJ362A |
| Hoogte - Zittend (Max): | - |
| Kenmerken: | Flame Proof, Safety |
| Failure Rate: | - |
| Uitgebreide beschrijving: | 3.6k Ohm ±5% 2W Through Hole Resistor Axial Flame Proof, Safety Metal Oxide Film |
| Beschrijving: | RES 3.6K OHM 2W 5% AXIAL |
| Samenstelling: | Metal Oxide Film |
| Email: | [email protected] |