ERO-S2PHF4752
Onderdeel nummer:
ERO-S2PHF4752
Fabrikant:
Panasonic
Beschrijving:
RES 47.5K OHM 1/4W 1% AXIAL
Data papier:
ERO-S2PHF4752.pdf
Invoering
Kopen ERO-S2PHF4752 met BYCHPS
Koop met garantie
bestek
Tolerantie:±1%
temperatuurcoëfficiënt:±50ppm/°C
Leverancier Device Pakket:Axial
Size / Dimension:0.067" Dia x 0.126" L (1.70mm x 3.20mm)
Serie:ERO
Weerstand (Ohm):47.5k
Vermogen (Watt):0.25W, 1/4W
Packaging:Tape & Box (TB)
Verpakking / doos:Axial
Andere namen:EROS2PHF4752
Temperatuur:-55°C ~ 150°C
Aantal Beëindiging:2
Vochtgevoeligheidsniveau (MSL):1 (Unlimited)
Fabrikant Onderdeelnummer:ERO-S2PHF4752
Hoogte - Zittend (Max):-
Kenmerken:-
Failure Rate:-
Uitgebreide beschrijving:47.5k Ohm ±1% 0.25W, 1/4W Through Hole Resistor Axial Metal Film
Beschrijving:RES 47.5K OHM 1/4W 1% AXIAL