Kopen ES 1FV0 met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Forward (Vf) (Max) @ Als: | 2V @ 500mA |
|---|---|
| Voltage - DC Reverse (Vr) (Max): | 1500V (1.5kV) |
| Leverancier Device Pakket: | - |
| Snelheid: | Standard Recovery >500ns, > 200mA (Io) |
| Serie: | - |
| Reverse Recovery Time (TRR): | 1.5µs |
| Packaging: | Tape & Box (TB) |
| Verpakking / doos: | Axial |
| Andere namen: | ES 1FV0 DK |
| Bedrijfstemperatuur - aansluiting: | -40°C ~ 150°C |
| montage Type: | Through Hole |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 12 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ES 1FV0 |
| Uitgebreide beschrijving: | Diode Standard 1500V (1.5kV) 500mA Through Hole |
| diode Type: | Standard |
| Beschrijving: | DIODE GEN PURP 1.5KV 500MA AXIAL |
| Current - Reverse Lekkage @ Vr: | 10µA @ 1500V |
| Current - gemiddelde gelijkgerichte (Io): | 500mA |
| Capaciteit @ Vr, F: | - |
| Email: | [email protected] |