Kopen ESDA5V3LY met BYCHPS
Koop met garantie
| Spanning - Reverse Standoff (type): | 3V |
|---|---|
| Spanning - Spanning (Max) @ Ipp: | 19V |
| Spanning - Onderbreking (Min): | 5.3V |
| Unidirectionele kanalen: | 2 |
| Type: | Zener |
| Leverancier Device Pakket: | SOT-23-3 |
| Serie: | Automotive, AEC-Q101, ESDAY, TRANSIL™ |
| Power Line Protection: | No |
| Power - Peak Pulse: | 300W |
| Packaging: | Tape & Reel (TR) |
| Verpakking / doos: | TO-236-3, SC-59, SOT-23-3 |
| Andere namen: | 497-13259-2 |
| Temperatuur: | -40°C ~ 150°C (TJ) |
| montage Type: | Surface Mount |
| Vochtgevoeligheidsniveau (MSL): | 1 (Unlimited) |
| Fabrikant Standaard Levertijd: | 7 Weeks |
| Fabrikant Onderdeelnummer: | ESDA5V3LY |
| Beschrijving: | TVS DIODE 3VWM 19VC SOT23-3L |
| Current - Peak Pulse (10 / 1000μs): | 25A (8/20µs) |
| Capacitieve @ Frequentie: | - |
| toepassingen: | Automotive |
| Email: | [email protected] |